Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom magamat törölni...

Hogyan tudom magamat törölni a myvip-ról?

Figyelt kérdés
a myvipon már csak ilyen kis picsák vannak persze vannak kivételek meg amugysem használom
2008. aug. 14. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Közösség --> Adatlap --> Adatlap törlése
2008. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

a Myvip-en nemcsak kis picsák vannak

Amugy meg rámész azu Adatlapodta "Adatlap törléva" vagy "Profil törlése" van odaírva rákattintasz kiküldenek egy levelet amiben lesz egy link katt rá és már nem is vagy a myvip-en

2008. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Közösség-Adatlap-Adatlap törlése
2008. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ja és nem enged semit csinálni. aszt adja be folyamatosan hogy tölcsem ki az adatlapom a továblépéshez, de akarom potolni és hiába mentem el de a myvip az nem menti
2011. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ez van nekem is sajna?és te hogy törölted magad?
2011. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mywipem van.a telenortól mikor kilépétem automatice törölte emailemet amiről regiztem,Kérik küldjek onnan visszaigazolo email arról, de nem tudok,mert már nem él,A my wip ügyéflkapura hiába írok,mindig az iwiwet állítják,be amit már én beállítottam,Most fogom írni a 6.levelet.
2011. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és nem tudom törölni sem a regit mert nem engedi
2011. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!