Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megvalósítható, az hogy úgy...

Megvalósítható, az hogy úgy internetezzek, miközben a vezetékes telefonon - amiről jön - nem hívhatnak? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Olyan internetem van, ami vezetékes telefonról jön. Viszont, szeretném, ha bizonyos időközökben nem érnének el rajta - ezért nem köttetem ki -. De, ha kihúznám a kábeleket, akkor tudtommal internetem sem lenne.

Megvalósítható, amit szeretnék?



2014. nov. 15. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
tedd félre a kagylót addig....
2014. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Illetve, az sem megoldás, hogy letiltatom az adott számot, amiről nem szeretném fogadni a hívást, mivel egy korlátlanul hívható telefonszámról beszélünk, amit nem csak az az egy egyén használ, akié eredetileg. És ha nem tartózkodom itt, a háztartás többi tagját valahogy el kell érnem, mivel mobiltelefonjuk nincs. Ha pedig arról a számról nem az ignorálandó személy keresne, azt úgyis a privát mobilszámomon tenné. Tudom, katyvasz az egész...
2014. nov. 15. 18:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. nov. 15. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:

most telefonrol ne vagy interneten ne érjenek el ??


[link]



ha telo akkor a phone részt kihúzod

2014. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Telefonon ne érhessenek el, de közben szeretnék használni az internetet. A te válaszodat is köszönöm.
2014. nov. 15. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

simán megoldható ,

ADSL-nél van egy szűrő amibe megy bele a vonal,a másik oldalon viszont már külön jön ki egyik szálon a telefon és a másikon a net,

-ha a telefon vezetéket kipattintod, akkor csak neted lesz ,


[link]

2014. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!