Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az hogy lehet hogy leauge of...

Az hogy lehet hogy leauge of legends -ben soloq rankedbe megyek és rendes team ellen dob össze vagy is legalább olyanok ellen akik csapatban vannak 2-3 -4 en, mert ilyen nincs hogy 10 es szinten össze játszanak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 21:32
 1/10 anonim válasza:
Te 10-es szinten rankedezel? :O
2014. nov. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia! Először is 10-es szinten nem is lehet rankedezni. Normál-ba lehet menni draft picket ami ugyan az mint a ranked csak normál így nem leszel pontozva meg stb. , de ahoz is meg kell lenni 18 chammpionnak vagyis akinek megvan 10 es szintre az vagy csak a 450 -eseket meg az 1350-eseket vesszia vagy riot pontból gazdálkodik. Tegyük fel hogy tényleg ranked az teljesen random dobja be az embereket CSAK hülyeséget irtál megint mert ha soloq rankedet mész akkkor MAXIMUM 2 meber lehet egy teambe az hogy most 2x2ember van az megint random. Ez azért van mert úgy sokkal könnyebb rankedezni mint egyedül mert tudod hogy van melleted egy ember aki nem szarik a fejedre + ha skypeon avagy tsen beszéltek az mégjobb. Ezért szoktak többen menni . DE NEMM LEHET RANKEDEZNI CSAK 30-ON MINIMUM 18 CHAMPIONNAL ÉS NEM LEHET CSAK MAXIMUM 2-en ha már 3 an vannak akkor az már ranked team ami 3v3 twisted trelanet mehet vagy 5v5 ranked teamvranked teamet
2014. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
level 30 as vagyok és arra gondoltam hogy a játékon bell lvl 10 en össze játszanak az az ranked mecsen soloQ ban olyan csapat ellen dobot össze akik 3-4 en együtt invitálhattak de ez így nem fer a rendszertől hogy más meg solo-ban megy. .
2014. nov. 16. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor baromságokat írsz.. lefogadom, hogy te se vagy feljebb bronznál..
2014. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2 hónapja játszok ezzel a játékkal és 2 hónap alatt lettem lvl 30 és silver III ba kerültem egyből ....amúgy westen vagyok nem east-en ahol a noobok vannak és a lowok
2014. nov. 17. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:

"Az hogy lehet hogy leauge of legends -ben soloq rankedbe megyek és rendes team ellen dob össze vagy is legalább olyanok ellen akik csapatban vannak 2-3 -4 en, mert ilyen nincs hogy 10 es szinten össze játszanak?

" Ja, westen egy noob/idióta sincs :))

Elmondom, hogy mind a 2 szerveren vannak gyökerek. ( Westes accountom gold5, easted gold 1)


Nemértem, hogy az emberek miért rankedeznek kb 120-130 normál winnel + úgy, hogy fogalmuk sincs, hogy hogyan működik a ranked rendszer...

2014. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ebben igazad lehet de nekem 230 winem van kb
2014. nov. 17. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallod, most aztán nagyon kemény vagy :DDD 230 win alatt nem sikerült megérteni a ranked és a normál közötti különbséget? Hány éves vagy?
2014. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
drága barátom ez annyira lehetséges mint ahogy te játszol elviekben megy de a gyakorlati kivitelezés szar
2014. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok egy profi az biztos ..
2014. nov. 18. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!