Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A YouTube Analytics 6x nagyobb...

A YouTube Analytics 6x nagyobb pénzösszeget mutat mint amennyit a Google Adsense fiókomhoz hozzáadott a rendszer, mi lehet a baj vagy az MCN Freedom partnerség kavart be?

Figyelt kérdés

Több YT csatornával rendelkezem (különböző témákba).

Ez lenne az első (nagyobb) kifizetés, de valami kavarodás van.

Minden csatornám tagja a Freedom hálózatnak azaz náluk vagyok partner (ők elvileg csak a megtekintések után fizetnek)!

Az Adsense annyit mutat, hogy a 2014.10.01. - 2014.10.31. közötti összegeket összeszámolta 2014.11.16 körül.

Akkor ezek szerint a 2014.11.01. - 2014.11.30. közötti összeget csak 2014.12.16. körül fogja hozzászámolni az Adsense fiókomhoz és csak 2014.12.23. körül fogja azt kifizetni?

+

Ezen felül a Freedom fizet még a megtekintések után is egy bizonyos összeget úgy, hogy az Októberi megtekintések után December végén illetve Január elején fizet!?

Tehát a YouTube bevételeket az Adsense fizeti ki és a Freedom a megtekintések után fizet (60%-ot)? Vagy ilyesmi?

Sajnos egy kicsit most megkavarodtam mert én úgy gondoltam, hogy a YouTube úgy számolja majd be az Adsense-be az összegeket, hogy 2014.10.16 - 2014.11.16. közöttit és nem a fentebb leírt módon!?

Tehát a pénz meg lesz csak + egy hónapot kell várni vagy a Freedom még pluszba bekavart?


Remélem valaki tud valami okosat ez ügyben mondani illetve megnyugtatni, hogy az X összeg nem vész el csupán várni kell rá... Köszönöm előre is a segítséged! :)



2014. nov. 17. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Hát oké nem tudom mi az a freedom, és elég kavarcs amit leírtál, d eszerintem azt nem vetted számításban, hogy a youtube bruttó összeget ír, az adsense meg a nettót... remélem ez segít
2015. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy próbáltál segíteni, de időközben kiderült, hogy a partnercég mindig 2 hónapos csúsztatással fizet! Pl. a 2014 novemberi bevételeket 2015 február első napjain fizetik ki! A 2014 decembert 2015 márciusba és így tovább... :)

Szóval időközbe rájöttem, hogy ha már csatlakoztam partnercéghez akkor nem az Adsense-től kell várni a kifizetést!

Én értettem félre illetve nem tájékozódtam kellő képen! :/

2015. jan. 20. 00:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idő után mi a véleményed a freedom-ról

Többet fizet mint mint az Adsense?

Megéri hozzájuk csatlakozni?

2015. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A freedom 60%-ot fizet ki, az Adsense szinte 100%-ot, de a freedom nagy tételben mindenképpen megéri. Ha csak ilyen 20-30 ezreket keresel havonta YouTube-al akkor ne próbálkozz partnercéggel mert azzal Te nem jársz jól!
2016. jan. 12. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!