Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online HD filmek magyarul?

Online HD filmek magyarul?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan linkeket küldeni, ahol online lehet magyarul HD filmeket nézni? Létezik egyáltalán ilyen?

#online #HD #online hd magyar
2014. nov. 17. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
júúúúúúútub, #ameg, még erre is lusta vagy hogy a google-ba beírd?
2014. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vegyél vissza az arcodból barátom, főleg ha baromságokat beszélsz. A youtube-ot nem filmnézésre találták ki, csak töredéke található ott meg, új filmekről meg nem is beszéljünk. Nem véletlen tettem fel a kérdést, én hiába kerestem, nem találtam. Reménykedem benne, hogy valaki tud valami bennfentes oldalt mondani.
2014. nov. 17. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne csodálkozz hogy nem fog senki válaszolni mert ez az oldal nem támogat illegális film megosztást, ergo nem lehet linkelni ilyeneket ide.

Egyébként pedig igen is a Youtube-t filmnézésre találták ki ott is fenn van egy csomó film HD-ben amit persze még nem törölt az oldal -egyelőre-.

Ha ott nem találod akkor a google kereső a barátod.

Így az 1. hozzászólónak igenis igaza van még ha ez számodra sértő is.

2014. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az I.-es idióta tipussal már én is párszor összefutotta,. Természetesen nem segítő szándékkal irt sosem. Van egy o olyan, mint a filmvarázsló, igaz ez csak letöltésre jó.Engem is érdekelne.Csak ezért írtam. Tudom lesz, aki ezt is megjegyzi.
2015. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!