Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A UPC wifis modemei tudják...

A UPC wifis modemei tudják vezetéknélküli hálózaton a 120 mbit sebességet biztosítani?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy régi routert használok, amivel wifin közel se tudom kihasználni a 120 megát. Ha lecserélem a régi modemet egy új wifisre, és persze veszek egy új stick-t is, akkor menni fog?

2014. nov. 18. 10:25
 1/8 anonim válasza:

nem 120 kb t?

meg az is jo

es tazt tudja ha csak te hasznalod

2014. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
120 kb? te miről beszélsz? :D
2014. nov. 18. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:

ehhez tudni kellene a pontos típust is. ha a gyártó specifikációjában szerepel 150 vagy 300Mbit akkor igen. (egyébként úgy tudom, hogy viszi. egyik ismerősömnek pár éve adtak. de sajnos csak arra emlékszem, hogy netgear. de nem gagyi, openwrt is ráment volna, csak nem mertük rárakni, mert a szolgáltatóé :))

Amúgy lehet jobban jársz egy sajáttal!

Veszel valami normálisat ami tudja az 5GHz-t (asus, dlink, stb..), meg hozzá egy stick-et ha a laptop alapból nem vinné és kész. Nem függsz a szolgáltatótól...

2014. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na jó túloztam az 5Ghz-el. egy n-es router elég ami viszi a 300Mbit-et
2014. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz, akkor Cisco EPC3925 modemeket osztogatnak :)
2014. nov. 18. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:

az nem wifis. vagyis én úgy látom...

azt hittem még mindig külön adják a routert. (akkoriban mikor én köttettem be, így volt szerencsére)

most meg mintha ilyen egybeépített csodákat adnának.

2014. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
visszaszívom. az! de az tudja amit kell...
2014. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csodás! :D Köszi
2014. nov. 18. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!