Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú a letöltés...

Miért ilyen lassú a letöltés (utorrent)?

Figyelt kérdés

Néhány percig a sávszélességnek megfelelően történik a feltöltés, utána viszont sokszor órákig 0 KB/s. Csináltam online porttesztet is, amely szerint a portom nyitva van. ( [link]

Viszont az utorrent beépített port checkere szerint még egyszer sem volt nyitva az a port. Most a beépített port ellenőrző nem jó vagy ez a két teszt nem azonos?

Egyébként minden jól van beállítva (port a routeren engedélyezve, DHT tiltva stb). A Comodo Tűzfalat ez alapján állítottam be. [link]

Esetleg ez nem jó?



2014. nov. 18. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hányan seedelnek. Ha csak 1-2 ember van, vagy egy sem akkor nyílván nem tudsz letölteni, meg kell várni amíg többen lesznek.
2014. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez pl. mit jelent?:

Seedek: Kapcsolódva: 0 Összes: 55 (1573 a bolyban)

Most pl. 0 kb/s a feltöltésem.

Igazából azt nem értem, hogy míg az online port tesztelő azt írja, hogy nyitott a port, addig az utorrent szerint passzív vagyok.

2014. nov. 18. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor megvan a hiba oka. Nem a portokkal van a baj, hanem az, hogy nem tölt fel (seedel) senki. Addíg amíg azt látod, hogy seed 0 (vagyis a feltöltők száma 0), addig nem tudsz letölteni.

Amikor kiválasztol torrenteket, olyanokat válassz, amihez több seeder van. Ahol 0, azt felejtsd el, nem fog sikerülni. (Valamikor feltöltötték, de "magára hagyták".)

2014. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hoppá, most látom, hogy letöltést írtam, bocs, na szóval a FEltöltésem problémás. Végül is a peer-eknél is ez szokott megjelenni általában: Kapcsolódva: 1 esetleg 2 Összesen: tizen-, huszonvalahány

Remélem tudtok még adni tippeket, hogy pontosítottam.

2014. nov. 19. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:

A feltöltés ugyanez pepitában. Ha nincs aki éppen letölti az adott fájlt, akkor nálad nem fog jelentkezni feltöltés. Valahogy úgy próbáld elképzelni, hogy van két (v. több) hordó félig folydákkal amit egy cső köt össze. Csak akkor tudnak a tiedből kiszívni (feltöltés), ha ott van a másik, akinek szüksége van erre és épp akar kérni tőled egy kicsit. (Hirtelen nem jutott jobb hasonlat az eszembe, de talán érthető.)

Nem kell vele foglalkozni, ha nCore-ról van szó, meg kell várni a 48 óra seedelési időt és kész, törölheted.

2014. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!