Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az érdekelne, hogy a rengetek...

Az érdekelne, hogy a rengetek reklámot hogyan lehetne eltüntetni? Mert már teljesen kikészítenek! Firefox keresőm van.

Figyelt kérdés

Van rá mód, vagy az ember az embert ezzel a sok kéretlen szarsággal a sírba akarja kergetni? Már lassan semmit nem lehet megnézni, mert a reklám eltakar mindent!!! Van ehhez joguk???


Köszönöm a hasznos válaszokat!



2014. nov. 18. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha firefoxod van, telepítsd fel ezt a kiegészítőt:

[link]

2014. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kérdek én is


meg néznéd nekem a firefox ikon tulajdonságait hogy mire mutatnak ?


indítás helyére vagyok kiváncsi

2014. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Már megint az adblock!

Az ilyen esetek 99,9%-ban ADWARE OKOZZA!! Kártevő, vírus, kártékony program vagy hívjuk aminek akarjuk. Ezt nem csak hogy nem nagyon lehet eltüntetni az adblock-al, hanem egyenesen értelmetlen is. Mert ha nem jelenne meg attól a kártevő még a gépeteken van!


Először próbáld meg a malwarebytes free-t. (Telepítés végén szedd ki a pipát, mert nem kell a PRO!!)

2014. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nyugodj meg wdhun, előbb érdemes egy reklámszűrőt felraknia, ami 2 kattintás és ha az nem oldja meg, akkor szórakozhat a továbbiakkal.
2014. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítségét!

Úgy néz ki, hogy eltűntek az adblock-től!!!

2014. nov. 18. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

#4 Ha pedig véletlenül eltüntetné akkor meg van oldva?

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem azért idegesítene, ha a háttérbe mindenféle program használná/lassítaná a gépet.


Azért ha valaki azt látja már, hogy lassan semmit sem lehet megnézni, akkor ott már rég nem a normál hirdetésekről van szó..

(pont ma olvastam olyat is, ahol a youtube és a wikipédia is popup "reklámokkal bombáz" :) azért ott is elég egyértelmű, hogy a reklámoknak semmi köze a weboldalhoz)

2014. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nyert az a 0,01% ezek szerint.
2014. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy nem AdWare volt. Csak mondom, még mindig jó lenne a takarítás.

G.

2014. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
#1-es, te a nyaktörést is eltakarnád egy sállal, ugye?
2014. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
átlag felhasználó pont telibe sz*rja, hogy milyen vírusok mennek a gépén, amíg megy és nem érezhetően lassú. lelehet pontozni, de a probléma kezelve, ha nincs a gépen víruskereső vagy egyéb szoftver ami ilyenektől véd, ne adj isten megnyit minden viagrás levelet és beszélgetni akar minden környékén lévő 20 éves bombázóval aki csak érte epedezik, akkor úgyis visszajönnek; így legalább nem zavarja a mindennapi használat közben.
2014. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!