Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok profil képet...

Miért nem tudok profil képet feltölteni a HotDog.hu-ra, és miért nem jelennek meg a speciális betűtipusaim más gépeken, csak a sajátomon?

Figyelt kérdés
Profil képnél a tallóz gombra kattintva nem történik semmi, a másik probléma pedig hogy azok a betütipusok nem jelennek meg amiket beállítottam hanem egy sokkal bénább betütipussal megy az egész :(
2008. aug. 14. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a hotdogon a követelményeket, de képeknél általában az a baj, hogy nem jó valamilyen paraméter: pl méret, fájlméret, stb. Próbáld meg lekicsinyíten a képet, hátha akkor megy.

A spéci betütípus meg azért nem jelenik meg, mert spéci, ha más gépeken nincs telepítve, akkor meg se jelenik rajta.

2008. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Profil képnél a tallóz gombra kattintva nem történik semmi"

Vagyis másként: ha a tallóz gombra kattintok nem történik semmi. Vagy hogy mondjam másként? El se jutok addig hogy feltöltsem a képet.

2008. aug. 15. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Firefoxot használsz? Azzal próbáltam, nekem müködik a profilkép feltöltése, bár van hogy többször kell kattintani rá.

A betütipus meg gondolom azért nem jelenik meg más gépen mert nincs telepitve.

2008. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!