Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jó a blog? Miért írnak...

Mire jó a blog? Miért írnak az emberek blogot? Mi az értelme? Miről írnak benne?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
divat, exhibicionizmus, túl sok idejük van és ez leköti őket.
2010. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalok körében csak divat dolog, ez a trendi, hogy saját magáról írjon valaki. Őket könnyű manipulálni, és pénzbeli hasznot szerezni ezáltal. Hasonló értelmetlenség a twitter is. Ilyenek igazából nincs semmi értelme, csak erre van igény.


Az olyan fajta blog viszont jó, amikor valaki egy konkrét témáról ír másoknak hasznos, segítő jellegű írásokat. Például saját hobbijával kapcsolatos blogot hoz létre. Azért is jó az ilyen témának blogot csinálni, mert ellenben a "saját honlappal" sokkal több ember látja, nem kell külön reklám kampány.

2010. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jók a blogok, főleg ha ismert emberé! Az én kedvenceim:

[link]

http//hoze.blog.hu

2010. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, és előre is köszönöm a következőket! :)

Az utóbbi blogok nekem nem tetszenek, pont ez a stílus, amit nem értek, miért... De rendben, attól még sokaknak tetszhetnek :)

Közben eszembe jutott, hogy ismerek tulajdonképpen blogokat, csak nem tudtam, hogy ez is blog, mert csak az elejét beírva a google-ba mentem rá eddig. Nekem ez a kedvencem, itt sok hasznos dolgot olvastam, ami nekem fontos: [link]

A másik a www.ujkorklub.hu .

2010. jan. 30. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!