Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A mozilla alapértelmezett...

Antistupid kérdése:

A mozilla alapértelmezett kezdőlapján újabban MOZGÓ EMBLÉMA VAN. Számomra ez zavaró. Mi a megoldás? Vagy hogyan lehet beállítani, hogy ha új lapot nyitok meg, akkor Mozilla kezdőoldal helyett inkább a GOOGLE. HU jöjjön be?

Figyelt kérdés
Rendkívül gyűlölöm, amikor egy normálisan terhelt emberi agyat (szerintem az enyém az) ilyen mozgó animációs lusta-hülyegyerek-birizgálókkal szívogatják.

2014. nov. 20. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Beállítások-Általános-Kezdőlap

Ide beírod amit szeretnél, pl. www.google.hu

2014. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nade nem a kezdőlappal van bajom, mert az google.hu. Hanem azzal, amikor új lapot nyitok meg a plusz jellel. Akkor könyörtelenül a Mozilla alapértelmezettje jön be az idegesítő mozgós emblémával.
2014. nov. 21. 01:21
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Sajnos énnekem is ugyanez a problémám a firefoxszal, ugye arról a mozgó és körbefutó "tűzláng" animációról van szó?


Szerintem is tökidegesítő, ráadásul nekem mindig be is lassítja a gépet amíg helyreáll.


Találtál valami megoldást?


Ha igen, légyszi írd le ide, hadd tudjam plusz biztos még másoknak is szükségük van rá, köszönöm! :-)

2014. nov. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. Megnyitsz egy új lapot

2. Az oldal bal sarkában van egy fogaskerék arra kattints

3. Állísd be azt hogy üres lap megnyitása.

2016. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!