Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nincs rúterem akkor nem...

Ha nincs rúterem akkor nem lehet telefonról befogni a netet?

Figyelt kérdés
és senki más se tudja befogni a jelet? pl:szomszéd

2014. nov. 22. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nincs routered, akkor csak az az eszköz kap netet, amibe bedugod.
2014. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2014. nov. 22. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nincs router, nincs vezeték nélküli netkapcsolat, akkor nincs mit befogni. :-)
2014. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de akkor mért szokott a kerítésünknél netezni?
2014. nov. 25. 04:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ott a legjobb a térerő :-D
2014. nov. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért azt ne felejtsük el, hogy vannak olyan szolgáltatók (lásd: UPC) ahol a "router" bele van építve a modembe. ez azokra vonatkozik akik az utóbbi 1-2 évben kaptak modemet. én 2,5 éve nekem még a régi van, ott valóban igaz, hogy csak vezetékes net-et lehet elérni.


ha fennáll ez a lehetőség, akkor ellenőrizd, hogy a saját wifi-d kódolva legyen. utána márcsak a wi-free szolgáltatást érheti el, azt pedig had használja. elvileg semmit nem befolyásol, nem lesz tőle lassabb neted és nem a te adatforgalmadat használja.

2014. nov. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja köttettem be a kábeles netet (T-Com). Olyan routert hoztak, amiben benne van a wifi is. A szerelő felhasználói nevet és jelszót kért, le van kódolva, de a laptopom látja a szomszédét is. Az is kódolva van.
2014. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!