Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyamatosan szakadozó net...

Folyamatosan szakadozó net kapcsolat megoldása?

Figyelt kérdés

Üdv!

Volna egy olyan gondom, miszerint folyamatosan szakadozik a netem (wi-fi). Régebben cask a hajnali órákban fordult elő, manapság viszont folyamatosan megszakad rövidebb-hosszabb időközökre és kezd zavaróvá válni. Modem 6 hónapos, router 7-8 hónapos max.


Modem: Tp-link 150Mbps Wireless N ADSL2+ (Annex B) - csak modemként van használva, az antenna sincs rácsavarva.


Router: Tenda 300Mbps WirelessN Easy setup router W308R


Hiába indítom újra, egy-két óráig megy aztán megint kezdődik az akadozás. Naponta kell újraindítani, de van hogy akár többször is egy nap.


Előre is köszönöm a segítséget.



2014. nov. 24. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

- a minimum volna,hogy behatárold a hibát,

-meddig okés a net,és honnét szakadozik,

-a modemnél még jó e ,

-csak a te gépeden tűnik e úgy ,hogy elmegy a net,

-amikor nálad nincs net,akkor pl egy wifis telón van e net ,

-stb,

2014. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

teljesen elmegy a net, semmilyen wifis készülékkel nem lehet fogni a netet (pontosabban jel van, csak net nincs).

Próbáltam mások modemet de annál is eljátssza ezt, de ha másik modemet és másik routert használtam akkor is.

2014. nov. 24. 16:14
 3/5 A kérdező kommentje:

a net szolgáltatás meg random leáll, van hogy 5-10 másodpercre, van hogy kiesik 1 órára is, hiába indítom újra a modemet. A szakadozás ideje is teljesen véletlenszerű.


A szoftverek a legfrissebbek mindkettőn.


Nem tudom, hogy kell-e cserélni a modemet routert, mert mindenféle kombinációban volt már példa a szakadozásra.

2014. nov. 24. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a szolgáltatód hibájából szakad meg , akkor a modemen kialszik e a net lámpája
2014. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem szoktam látni hogy kialudna, akkor új router kell.

Köszi szépen

2014. nov. 24. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!