Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért utasítják el a Pesten...

Miért utasítják el a Pesten Hallottam csoporthoz a csatlakozási kérelmemet facebookon?

Figyelt kérdés
Hallottam sok jót a csoportról a barátaimtól, hogy mennyit röhögnek, stb... Mivel nem voltam fent facebookon, regisztráltam, adtam meg profilképet, tanulmányokat, munkahelyek...stb kitöltöttem az adatlapomat, jelentkeztem a csoportba és elutasítottak 2x egymás után... EZ MI??

2014. nov. 26. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne? Nem kötelesek elfogadni a jelentkezéseket.
2014. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a rosszindulatot. Aranyos vagy. Idézd már, hogy hol írtam, hogy kötelesek?
2014. nov. 26. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert új profil (te írtad), és valószínűleg kevés ismerősöd van.

Ezek miatt úgy gondolhatják, hogy kamu profil.


Próbáltál már írni valamelyik adminnak? (Nem tudom, hogy lehet-e.)

2014. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszélgettem barátaimmal és mondják, hogy mások miket raknak ki... askfm oldaluk linkjét, meg légyszi jelizzetek kiírásokat.. őket nem tiltják ki érte, de engem be se engednek.....
2014. nov. 26. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!