Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a youtube...

Miért nem működik a youtube és a videoplayer?

Figyelt kérdés

Mobilinternetem van és a youtube azt írja ki hogy: an error occured, plese try again later

A videoplayer nem ír ki semmit csak nem indul el, és be se töltődik....Viszont például az RTL klub videói rendesen működnek, azokkal nincs semmi probléma....lehet valami köze a havazáshoz?


2010. jan. 30. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nincs köze a havazáshoz


TT

2010. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a Youtube ezt írja ki: "an error occured, plese try again later "

Akkor csináld azt amit kiírt, vagyis próbáld ujra később.

általában ilyenkor frissitem az odalt és betölt rendesen.


A videoplayer alapból elég ramaty állapotban van, elkezd betölteni az elejét betölti majd megál és végigugrik mintha kész lenne, de közben nincs, csak megállt. legalábbis nálam, szóval nem is járok oda.


Az RTL pedig azért megy mert mert nem a megszokot flash playert használja, hanem le kellett töltened hozzá a silver light kiegészítőt.

2010. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) am már próbáltam vagy 5ször ma és mindig ezt írta ki......és a frissítéssel sem mentem sokra
2010. jan. 30. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
frissítsd be a flash playered... adobe.com/flash
2010. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előzőt is én írtam de nem az a gond... de azért befrissítheted...
2010. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!