Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megnéztem youtube-n 1 videót...

Gábor :D kérdése:

Megnéztem youtube-n 1 videót a letöltés gyorsításáról Az infókat alul meg találjátok Mitkell csinálnom?

Figyelt kérdés

Megnéztem Youtube-n 1 videót a torrent letöltés gyorsításáról

Át is állitottam az Utorrent-en mindent ahogy mutatta a srác

Régen a letöltési sebességem az 1,1 Mb/s volt most 130 kB/s még ha interneten töltök le akkor is

Meg köszönném ha segítenétek vissza állítani 1,1 Mb/s re a letöltés sebességet

Előre is köszönöm a válaszotokat

Ui:Az op rendszerem Win Xp SP2


2014. nov. 28. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
teszteld le Zippyshare vel vagy Mega-val ezekről korlátlan lehet letölteni ha ott sem megy fel 1.1mb/s re akkor szólj a szolgáltatónak
2014. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt:

[link]


és ezt:

[link]


Kapcsold vissza!!!

2014. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 T/Z ***** válasza:

Kedves kérdező!


A letöltést egyféleképpen lehet gyorsítani:

Olyan internetcsomagra váltasz, ami nagyobb letöltési sebességre képes, mint a mostani letöltési sebességed. :))


Ezek a beállítások másra valók.

A netsebesség gyorsításának régebben volt jelentősége, amikor még kicsi internetcsomagok voltak csak, és a külöféle programok (pl: MSN, Skype) lefoglaltak belőle maguknak egy bizonyos részt, h a kommunikációt zavartalanul tudják szolgáltatni.

Ma már ennek nincs jelentősége, mivel az internetelőfizetések letöltési oldalon többtíz-, vagy akár száz megabiteket kínálnak, nem 1-2 megát, vagy esetleg párszáz Kb-ot, , mint az internet induláskor.


1.1megának örüljél, az jó sebesség, ilyenkor inkább örüljünk annak, h az emberiség már itt tart, h veszel egy szgépet, beledugsz egy kábelt, és kinyílik előtted a világ, az ismert tudás nagyrészéhez hozzáférsz pár kattintással, pláne a filmekhez/játékokhoz.

Lehetnénk Észak Koreában is, ahol még net sincs a közemberek részére.

2014. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!