Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen megbízható műszaki...

Milyen megbízható műszaki webáruházak vannak?

Figyelt kérdés

Venni akarok karácsony előtt egy notebookot. 75-80 ezer ft-om lesz rá, de szörnyűlködve tapasztaltam, hogy a notebook üzletekben sőt még a Tescoban a Tesco gazdaságos gépek is mind 90 ezer ft-tól kezdődnek. Amennyi pénzem van abból csak használtra futná amivel nem szeretnék kockáztatni, ezért körbe néztem a neten. Több elfogadható gépet találtam ezen az áron és mindnél 2 éves garanciát és a kiszállítási díj se lenne sok.


Kérdésem, hogy melyek azok a webáruházak ahol érdemes vásárolni, nem lopják le a bankszámlámat és ilyesmik?



2014. nov. 30. 08:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem fognak vissza élni az adataiddal!

Most volt Black Friday az eMag-on ott vehettél volna jó áron. Azon kívül www.laptop.hu

De ilyen áron sajnos nagyon gagyi gépeken tudsz venni, próbálj használtan(hardverapro.hu)

2014. nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Tengor ***** válasza:

A webáruházak 99%-a nem foglalkozik a bankszámla adataiddal, mert az egyik bank bankkártyás felületét használják. Csak a bank kapja meg az adatokat.

75-80 ezer Ft kevés egy tisztességes notebookra. Ha nem akarsz kockáztatni, akkor gyűjts még hozzá legalább 30-40 ezer Ft-ot és vegyél egy nem túl nagy tudású, de megbízható gépet!

2014. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem fog menni, vannak más ktg-ek is (pl.: van 1 autóm is) :/
2014. nov. 30. 08:54
 4/20 A kérdező kommentje:

Am. nekem op. rendszer nélküli gép kell, mert van 1 teljesen legális boltban vett Windows 7-m.

Gondolom úgy azért található olcsóbban is...


Am. 1. amit linkelt az jó, jöhetnek még.

2014. nov. 30. 08:57
 5/20 anonim ***** válasza:
Én itt vásároltam cégnek laptopot, nyugodt szívvel ajánlom, megbízhatóak, és jogtiszta windows-t is kérhetsz a laptophoz ha szempont a dolog. Jó árak nagyszerű állapotban lévő termékek és garancia is van. Annyi pénzért amit írtál, itt vagy valamilyen használt laptopos cégnél jobban járnál, mint egy nagyon alap újjal. [link]
2014. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Tengor ***** válasza:
Win-hez: dobozos verzió v. OME, amit még sosem telepítettél? Csak így tudod legálisan feltenni az új laptopra.
2014. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Soha nem vennék már asztali gépet, de ennyi pénzből, ha nem tudsz még hozzátenni legalább 40-50 ezret, asztali gépet javasolnék. Használt cuccot sem vennék, de ha tényleg ennyi van, érdemes lenne megpróbálni beszerezni egy pár éves üzleti gépet, így még jól lehet járni. Hasraütésre 100-120 E Ft alatt nem lehet normális, valamire való új laptopot kapni. Gyenge teljesítmény, ehhez rossz hűtés, gagyi anyaghasználat, 0 támogatottság, rejtélyes fagyások, többet van szervizben mint nálad, hát kell ez neked?
2014. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy asztali gépet vegyek, de az a baj, hogy nagyon sokszor jól jönne, ha lenne hordozható gépem. Am. meg dobozos Win7-em van, 2x telepítettem eddig.
2014. nov. 30. 14:30
 9/20 anonim ***** válasza:
[link] - megbízható bolt, garanciával árul normális, használt gépeket. Nem teszkógazdaságos műanyag szarokat, hanem pár éves üzleti gépeket, amik újkorukban 3-4-500ezer forintba kerültek és ma is tudják azt a minőséget.
2014. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Olyan laptopot vegyél, amin nincs operációs rendszer, csak a FreeDos. Azt teszel rá, amit akarsz. Pl. Vegyél Lenovo Ideapadot. Az enyém 1 éves és semmi baja sincs.

[link]

2014. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!