Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpressről rendeltem egy...

Aliexpressről rendeltem egy ruhát 11.17. -én. Ide ér a csomag 12. 06. -ra? Akinek van tapasztalata az írja már le! Amugy China Postal jön.

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van követésed akkor meg tudod te is nézni merre jár. Ha nincs akkor megjósolhatatlan.
2014. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy kaptam hozzá, de nemtudom megnézni...

esetleg ha leírom valaki utána nézne nekem?

2014. nov. 30. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Az esélye kb 10%.hogy addig ideer,mivel már a karácsonyi dömping is megy..sőt azt a 10%-ot inkább 2- re modositom...vagy 200x rendeltem alirol..van tapasztalatom..ha megadod a számot szívesen megnézem merre jár.
2014. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
RJ292068302CN
2014. dec. 1. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen azonositoju csomag. Vagy nem nyomkovetessel adta fel és csak beírt egy számot,vagy fel sem adta. Belinkelned a terméket? Megnézem Neked az eladót. De kérdezz rá nyugodtan,hogy miért nem jó a nyomkovetesi szám..
2014. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!