Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet valakinek megtudn...

Hogyan lehet valakinek megtudni a mobilszámát?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet valakinek megtudni a mobilszámát interneten keresztül, vagy valamilyen utún módon, hogy ne nagyon tudjon róla. mert van egy ismerősöm akit csak úgy látásból ismerek, de nincsen facebookja illetve az email címét se tudom. De viszont tudom hogy hívják és tudom merre lakik, és viberen fel szeretném venni vagy telefonon vele a kapcsolatot. Ezt hogyan lehet megoldani?

#internet #telefon #tudakozó #Viber #telefon lekérdezés
2014. nov. 30. 22:00
 1/5 Tengor ***** válasza:
A tudakozót erre találták ki.
2014. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a tudakozóba rögzítik az adatokat? Már mint nem szeretném hogy tudomást szerezzen róla
2014. dec. 1. 17:53
 3/5 Tengor ***** válasza:

A felhívós tudakozók biztosan. Az on-line-ak max IP-t rögzítenek, azzal meg mezei felhasználó nem sokra megy. Persze a rendőrség vissza tud keresni.

Bár gondolom nem akarsz semmi piszkosságot elkövetni...

2014. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tervezem, hogy megverem csak szimplán fel venném vele a kapcsolatot mert a segítségére lenne szükségem.
2014. dec. 1. 20:31
 5/5 Tengor ***** válasza:
Akkor meg nem tök mindegy, hogy logolják-e v. sem?
2014. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!