Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az a kérdésem hogy ha a...

Az a kérdésem hogy ha a tetöre kivezetek egy usb-s wifi fogot és egy átalakító segítségével utp kábelra átviszem az utp kábel biztosítani fogja neki az áramot? Az usb kapni fog áramot az utp kábelből?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdemes volna inkább acces pointban gondolkodnod, az stabilabb.

A megbízhatóság miatt jobb külön megoldani az áramellátásukat.

2014. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazából a akkor az a kérdésem van e olyan wifi fogo aminek pl utp a vége? tehát hogy a wifi fogot egyből gépbe tudjam vezetni de ne usb-vel mert az pl 15-20 mnéteren nagyon gyenge és szerintem sokat veszt a jelen míg a utp szerintem stabilab a lényeg hogy értsétek a kérdésem.

Tetöre kivezetnék egy wifi fogot és a lakásba ami akkrá 15-20 métre is lehet a gépem oda be akkarom rakni hogyan oldjam meg egyszerüen?

2014. dec. 2. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem :)
2014. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudnátok olyan wifi vevőt küldeni ami pls utp kábelről müködik vagy olyan modemet (routert) ami nem küldi a wifi jelet hanem veszi? és arra akkor teszek nagyon anternát.
2014. dec. 2. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:

ubiquiti nanostation antenna


[link]

2014. dec. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha ez a gondod akkor én is az access pointot javaslom. az tulajdonképpen úgy működik mint ami neked kell. kirakod a tetőre (áramellátást persze meg kell oldani) és utp-n jön a net.

(na jó, konfigurálni azért azt is kell)

2014. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy kliens módba kell állítani
2014. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
wdhun rálestem az a baj hogy ez 110 ezer forintos mutatvány nekem olyan-ra van szükségem amivel pár ezer forintból megoldom azt hogy a tetöröl a földszintre jussson a net! Haveromnál cisnálom mert az én tetömön va negy nagy teljesitményü Wifi-Router ami szorja a wifit haverom a falu másik végén lakik ( A wifis routerem 10km szorja a netet! ) tehát neki kéne fogni de jó lenne ha tetöre oldhatnák meg minél jobb legyen a jel! :) Van olyan router pls ami modem ként szolgál és nem netet szor hanem fogja a netet és a modemböl vagy routerből meg utp kábel le és kész! :) Van ilyen megoldás?!
2014. dec. 2. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:

nem tudom te mit néztél, de amiről beszélsz az még mindig az ap :)

pl.: [link]

2014. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!