Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok elérni bizonyo...

Miike kérdése:

Miért nem tudok elérni bizonyos oldalakat Angliából, mikor otthon bármikor elértem ezeket?

Figyelt kérdés
Pl. egy otthon gyakran látogatott német weboldalt az esetek többségében nem tudom innen(Anglia) elérni. Ha be is tölti, pár percen belül megszakad vele a kapcsolat. Otthon is vezetékes netem volt, itt annyival másabb a helyzet, hogy egy megosztott vez. netet használhatok, csakhogy wlanon keresztül, laptoppal, s nem asztali PC-vel, mint otthon. Elvileg proxy ügy, de nincs erre valami megoldás? A magyar oldalakkal is így járok, de nem minddel.

2014. dec. 2. 14:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Kiegészítés: This web page is not available


details:

Google Chrome could not load the web page because www.queeky.com took too long to respond. The website may be down or you may be experiencing issues with your Internet connection.

2014. dec. 2. 14:45
 2/6 CspCsj ***** válasza:
Másik böngészővel sem jó? (Internet Explorer, Firefox, Opera, Maxthon stb.)
2014. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Operánál néha többször érem el, Foxnál pedig szinte ugyanaz a helyzet.
2015. márc. 29. 20:47
 4/6 CspCsj ***** válasza:

A félreértések elkerülése végett:

Csak néhány weboldallal van probléma, és ugyanakkor az összes többi gyorsan, hiba nélkül jelenik meg?

Esetleg ki tudtad próbálni, hogy ezek a weboldalak másik gépen/tableten/telefonon sem töltődnek be ilyenkor?

2015. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most, hogy írod, mobilon pl. minden esetben elérhető voltak ezek az oldalak. Furcsamód, az egyiken is Chrome van, míg a másikon Opera mini.
2015. márc. 30. 04:21
 6/6 A kérdező kommentje:
És igen, csak azzal a néhány oldallal van gebasz, minden mást gond nélkül betölt.
2015. márc. 30. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!