Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szàmítógépem AZT irja...

Szàmítógépem AZT irja ki, hogy ha bekapcsolom, hogy a windows inditása sikertelen voltEzt a harvereszközökben, vagy a szoftverekben végzett változtatás okozza. Kikapcsoltam teljesen, visszalapcsoltam, de nem jön be semmi. Drága a havítása?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 20:05
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Ha nagyon kezdőnek érzed magad a következő műveletekhez, akkor vidd szervízbe 2-4ezer körül szerintem találsz a környéken.


Javaslatok:

Csökkentett módban sem indul? (bekapcsolás után F8 billentyűt nyomogasd, amíg a Csökkentett mód feliratot nem látod)


Ha szoftveres a hiba akkor legrosszabb esetben a rendszer újratelepítése megoldja.

De lehet hogy egy fájlrendszer ellenőrzés (CHKDSK C: /F parancs) futtatása Windows DVD-ről kiadva is megoldja, vagy ha csökkentett módban elindul a Windows akkor ott parancssort indítani.


Hardveres hiba sem zárható ki (memória, merevlemez) ezeket a megfelelő tesztprogramokkal (pl. memtest86, hdsentinel) érdemes letesztelni.

2014. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!