Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Működik még a MyVip?

Működik még a MyVip?

Figyelt kérdés
Ma eszembe jutott, hogy régen nekem is volt MyVip-em és be akartam jelentkezni, de időközben elfelejtettem a jelszavam. Kértem új jelszavas e-mailt, többször is, de nem jött meg.(Igaz, hogy még a freemail-es címemmel regisztráltam, ami hírhedt a "megbízható" működéséről)

2014. dec. 3. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:

"működik" - utolsó rendszerhír: 2011. Hírfolyam üres, minden aktivitásjelző nullán van, azaz olyan mint a többi elhagyatott oldal. Érdekes hogy az évenként kiadott születésnapi rendszerlevél 2014-ben nem érkezett be, de a névnapi igen.

Az ismerősöket (ha még maradt) lehet belépés szerint szűrni, nálam a legutóbbi belépőkre 2013 nyarát írja.


Ja, és van rajta "megosztás facebookon"-gomb, hiszen végül mindenki ott van.

2014. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!