Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Javasolnátok egy jó levelező...

Javasolnátok egy jó levelező programot, ami gyors, lehet fileokat csatolni, és elküldi rendesen a leveleket? És .com -ra végződik?

Figyelt kérdés

Eddig a gmailt használtam, nagyon szerettem, de nem tudom már elviselni, hogy lassan 2 hónapja lassú, nem lehet egy apró filet sem átküldeni rajta, fél óráig tart egy rövid levelet elküldeni, közben 6 hibaüzenetet küld, és még sorolhatnám.

Nekem gyors, megbízható és nagy tárhellyel rendelkező email rendszer kell, .com kiterjesztéssel.


2010. jan. 31. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

freemail :D dehogy csak vicc volt

gmail vagy hotmail. ez utóbbi kivállóan mukodik tapasztalat

2010. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Eddig a gmailt használtam, nagyon szerettem, de nem tudom már elviselni, hogy lassan 2 hónapja lassú, nem lehet egy apró filet sem átküldeni rajta, fél óráig tart egy rövid levelet elküldeni, közben 6 hibaüzenetet küld, és még sorolhatnám."

Bocsi,de te most butaságokat beszélsz, a gmail nem lassú,akár 20 Mb os fájlokat is el lehet vele küldeni és nem tart néhány másodpercnél tovább egyetlen elküldés sem, valamint nem is írkál hibaüziket.

Ha nálad az van amit írtál akkor a te gépeddel nagy gondok vannak de nem a gmaillal. Elhiheted, sok sok ezren vagyunk akik szerint ez a legeslegjobb levelező,én speciel a kérdésedre,hogy mire válts erről,nem is tudnék mit javasolni.

2010. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A webes Gmail melléklet küldésével vannak gondok hetek óta, ezért érdemes levelezőklienset használni. Mozilla Thunderbird kezeli a Gmail-es postafiókokat. Webesen Beállítások, POP3 szerver, IMAP vagy SMTP beállítása. Ha a böngésződ Firefox, azzal megnyitja a linkeket is, a kettő összedolgozik. Innen töltheted le: [link]
2010. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Második válaszadó, már bocsi, de nem ez volt a kérdés....máskor jobb ha hallgatsz, illetve ne írj olyan kérdéshez választ, amiről gőzöd sincs.


Harmadik, köszön szépen a tanácsot.

2010. jan. 31. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!