Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook oldal tulaja kap...

Facebook oldal tulaja kap értesítést arról, ha egy régebbi bejegyzéséhez hozzászól valaki? Vagy csak akkor veszi észre a hozzászólást, ha direkt megnézni, hogy írt-e oda valaki?

Figyelt kérdés

Szóval nem akartam külön bejegyzést írni én a cég facebook oldalára, mert egy korábbi posztjához kapcsolódik a mondandóm. Viszont ott már sok már hozzászólás is van, ráadásul észrevettem, hogy bár az enyém a legfrissebb hsz, mégis bekeveredett a többi közé. Mintha lájkok száma alapján lennének sorbarendezve a hozzászólások...

és nem tudom, hogy a cég észreveszi-e az írásomat és válaszol-e ha külön nem bogarássza...

Remélem érthető voltam. :)


Tud valaki erről valós infót?



2014. dec. 4. 11:03
 1/1 Gábor_79 ***** válasza:
Ugyanúgy történik, mint valós személy esetén. Ugyanazt a szolgáltatást használják. Szóval jelezni fog nekik a fészbuk, de ha sok értesítést kapnak napi szinten, mondjuk százas nagyságrendben, akkor elsikkadhatnak felette.
2014. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!