Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van egy játék és valaki...

Ha van egy játék és valaki nem veszi meg pénzért, hanem letölti torrenten, de manapság a torrent is fizetős sok helyen és ha az eredeti játékért nem fizetnek a készítőknek, akkor semmirekellő torrenteseknek mért fizetnek a kalóz verzióért?

Figyelt kérdés
sosem értettem hogy lehetnek az emberek ilyen ostobák ráadásul amit kapnak sem "teljes" hiszen csak kalóz játék nem regisztrálhatod magad a hivatalos honlapon stb és uyganúgy pénzbe kerül mértmértmért fizetnek ezért oannak aki megse érdemli????mondjuk a torrent 1000ft a játék meg 7-10 körül ok olcsóbb elismerem de akkoris csak egy értéktelen kalóz másolat... akk má gyüjtse a pénz az igazira vagy keressen ingyenes oldalt
2010. jan. 31. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írsz, mert még sosem fizettem torrentért.
2010. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen énsem nem is olyan rég kezdődött hogy a torrentekért fizetni kell még nincs midnenhol se egyre gyakoribb és mivel csak nő az ilyen oldalak száma arra következtetek, hogy van aki fizet ...
2010. jan. 31. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
én eddig enm találkoztam fizetős torrent oldallal. Max azt tudom elképzelni h valaki fizet a meghívóért (bár inkább cserélgetni szokták), de akkor is jobban megéri neki kifizetni 1k pénzt kb végtelensok játékért mint 1 játékért ami lehet h tele van bugokkal, és már enm is készítenek hozzá javításokat. amúgy meg a kalóz másolat se csak úgy lessz és akkor van, 1 cracker feltöri, valakinek fel kell töltenie az is idő, a torrent servergépe sem olcsó (ha értelmes az oldal akkor nem az) A legtöbb mai játékot aki megvenné amúgy is az megveszi szerintem, aki meg csak kitolná 1x singlén letölti torrentről v máshonnan megszerzi illegálba ( pl cod mw 2-t nem tudod neten játszani , vagy csak alig élvezhető servereken)
2010. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a koma a warezra gondol, ahol fizetsz a tartalomért, tehát x ft/x idő. P2P-nek P2P, de van különbség pl. a viperawarez és az ncore között
2010. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátunk nem látott még rendes torrentoldalt, csak ilyen PistikeTrackereket, ami valamire való torrentoldal van, egyik se fizetős, sőt, még támogatás meg egyéb hülyeség sincs.
2010. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akkor talán linkelj..
2010. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!