Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassú a wifim. Laptopon jön...

Lassú a wifim. Laptopon jön megfelelően, de pc-n nem. A pc-t ha direktben dugom a kábelre, akkor jó. Ha odarakom a pc-t a wifi mellé közvetlenül, akkor is ugyanolyan lassú. (5-15mbps között ingadozik,50 helyett). A router tuti jó. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

#wifin!
2014. dec. 7. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Router pontos típusa? router jelerőssége? 150-es, 300as vagy 450Mbites? antenna nem sérült? A pc-dnél az alaplap veszi a wifi jelet, vagy külön hálózati kártya? Milyen alaplapod van benne, ami veszi a wifit, ha kártya, milyen kártya (pontos típusok)?
2014. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

wifi tipus: TL-WR841N. 300mbps.Most vettem,mert az előző 54mbps,és azt mondák ez lesz a baj.Az antenna nem sérült.A gép közvetlenül a ruter mellett is max 20mbps-t bír.De ingadozik 2-20 között.A jelerősség is változó.Kiv,jó,mf,gyenge.Nem az alaplapról megy.Külön wifi kártya van benne.

Tipusa:Atheros AR5007G

2014. dec. 8. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

érdekes, a wifi drivere fel van rakva rendesen?


[link]


Itt letöltheted még 1x, hátha az újratelepítés segít neki.

2014. dec. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,jól fel van rakva,meg frissítettem is.Viszont most lehúztam az ház oladlát,és meglestem a wifi kártyt.A típus a következő!

[link]


A netem 50/30-as.Lehet hogy ez a baj?

2014. dec. 12. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!