Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja azt seedelésnél az...

Miért írja azt seedelésnél az uTorrent, hogy "Hiba: Állományok hiányzonak a feladatból"?

Figyelt kérdés
Leginkább persze a megoldás érdekelne a problémára...

2014. dec. 8. 15:11
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:

A vírusirtó eltávolította a veszélyesnek ítélt fájlokat. Ha így van, akkor annak a karanténjában megtalálod. Ha sikerül visszaállítani, akkor menj az állományra, jobb gomb, majd "kényszerített újraellenőrzés". µTorrentről beszélek. Feltételezem azt használsz.

Kicsit bonyolódik a dolog, ha a mappabeállításoknál külön mappát használsz az ideiglenes fájloknak, mert ha idő előtt, letöltés közbe tüntette el a vírusírtó, akkor nehezebb visszailleszteni az eredeti helyére. Mert már jártam így. Egy mappából ált a letöltés, azon belül egy fájl. Visszaállítottam minden lehetséges helyre, de nem lett az igazi. Szóval erre nem tudok hasznos tanácsot hirtelen.

2014. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pff... igazából nem annyira értek hozzá. Rámentem, hogy kényszerített ellenőrzés, aztán elkezdte megint letölteni... :D
2014. dec. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!