Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár napja ha megnyitom a...

Pár napja ha megnyitom a Chrome-ot, elkezd akadozni az egér, szaggat, de ha bezárom akkor sem szűnik az akadás, csak szimplán az asztalon is beakad néha, pedig se a ramok se a proci nem dolgozik. MI lehet a baj?

Figyelt kérdés

Youtubon nem tudok megnézni teljes képernyőn egy 1080p 60 FPS videót annyira beszaggat, még 720p is alig akar menni de az valamival folyamatosabb. eddig semmi baj nem volt tökéletesen ment minden.A gépem nem új de bőven elégnek kellene lennie netezéshez: Core 2 duo E8500(2X3,16Ghz) ,6Gbram, ATI Radaon HD5770, win 7 64 bit.

letöröltem, újratelepítettem,frissítettem videókártyát, windowst, flash playert.

Plug-in-eket, bővítményeket, hardveres gyorsítást kikapcsoltam, semmi nem segített.



2014. dec. 8. 17:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!