Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetkijelentés, hogy van ez?

Internetkijelentés, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Kiszeretném jelenteni a netem, mert már nagyon idegesít, hogy valami baja van, szólok a szolgáltatónak, de 1 hónappal később se jönnek ki. Hűségidő már lejárt, és szeretnék szolgáltatót váltani. Már 1,5 hóapja nincs netem, szóltam nekik még akkor, de sose érnek rá. Elegem van. 2015-től más szolgáltatóhoz megyek. Csak szeretnék kérni valami tájékotatást, hogy mi ennek a váltásnak a folyamata.

2014. dec. 9. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Felhívod őket, igény szerint anyázol kicsit majd közlöd velük, hogy nem kívánod tovább használni a szolgáltatásukat. (igény szerint ismét anyázol)

Felhívod az új szolgáltatót és kötsz velük egy csomagot.

G.

2014. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz! Szerencsém, hogy néha eltudok ugrani egy közeli kávézóba netezni.
2014. dec. 9. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
minek anyázzon egy ügyintézővel? nem sok köze van a dologhoz..
2014. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
-írásban kell lemondani a szerződést,nem pedig az ügyintézővel anyázgatni,
2014. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az anyázás része természetesen -attól függetlenül, hogy néhány cég, sőt, ügyintéző is megérdemelné- vicc volt, viszont a telefonást tapasztalatból javasoltam. Így személyre szabott eligazítást kap a felmondás menetéről és nem kell potyára bemásznia a szolgáltató kirendeltségébe vagy levelet feladnia. Továbbá az is megtörténhet, hogy a szolgáltató a felmondás hírére összekapja magát és elkezd normális minőségben szolgáltatni. (szintén tapasztalat)

G.

2014. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!