Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom törölni a már nem...

Hogy tudom törölni a már nem használt g-mail címet a bejelentkezéskor felkínált listából?

Figyelt kérdés
A g-mail account útmutató szerint töröltem egy aktualitását vesztett g-mailes címet, de a fiókba bejelentkezéskor a gép továbbra is a listában tartja. El szeretném távolítani. Ebben kérek segítséget. Üdv.
2014. dec. 9. 18:04
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha a böngészód listájában van benne akkor két módszer :


Az egyszerübb : kat kétszer az editorablakba, feljön a lista, ráviszed az egérkurzorral a kijelölést arra a bejegyzésre ami nem kell és Delete gomb (el kell tünnie a listából).


A másik módszer, törlöd a böngészőben tárolt cookikat, és minden mást is (ezzel azért óvatosan bánj, mert kiléptet mindenhonnan, és ha nem tudod a jelszót, akkor bajos lesz ujra belépni)


Sok sikert.

Üdv.

2014. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!