Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet faceboom vírustól...

Laczus kérdése:

Hogyan lehet faceboom vírustól megszabadulni, vagy a felvenni velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A facebook úondolja vírusos a gépem, de mást beenged ugyanazon a gépen. A vírusirt amit javsaol, nem fut végig (el sem indul). Pár napja egyik ismerőseöm roppat intelligens módon megnyitott egy linket, amihez nem volt semmi körítés és utánna autómatikusan megkaptam én is. Nekem ugyan már nem kellett megynitnom a levelet, de autómatikusan megfertőződtem és nekem is továbbította a levelet az ismerőseim között. Azóta belépésnél rögtön azt a szöveget írja ki, hogy tisztítsam meg a gépem és ad is hozzá egy javaslatot, de az pedig nem indul el. Mit tegyek, hogyan szabaduljak meg ettől a problémától?


Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]



#vírus #fertőzés #hiba #Facebook #spyware #körlevél #belépeési probléma #tisztítsa meg a gépét
2014. dec. 10. 03:41
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Ezek szerint nincs telepítve az Eset Smart Security de a Mediascannert használod?

Esetleg van más vírusírtó a gépeden? Csak mert akkor azok összeakadnak, ezért nem működik az online scanner.

Tehát a telepített védelmet futtasd le. Amennyiben az átengedte akkor cseréld le vagy állítsd be!

Futtasd le a MalwareByte-t...

2014. dec. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, így megoldódott!
2014. dec. 10. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!