Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Tinydeal mit akar mondani,...

A Tinydeal mit akar mondani, mi a teendo?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tinydealen rendeltem master cardal fizettem rendben levettek a penzt erre kuldtek egy ilyen emailt


Thank you for ordering from TinyDeal.com! Please check your order below, or view your account for a detailed summary: [link] You may check your order status here: [link]


1. Before processing your order, we may need your payment confirmation. Once payment is confirmed, we will notify you via email and begin processing your order for shipment. 2. If you paid with PayPal successfully, you would receive the "Receipt for your payment" email. If you have not received, please contact us [link]


bizonylatot kell kuldeni a fizetesrol vag mivan???? Nem ertem mit kell csinalni! Valaki segitsen



2014. dec. 11. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

sose rendeltem innen, de csak annyit ír, hogy akkor indítják meg a terméked szállítását, ha megérkezett hozzájuk a pénz. Ezt gondolom ezen a linken tudod ellenőrízni: [link]

Bizonylat nem kell nekik, csak ha paypal-al fizettél, bizonyára egy-két napon belül az alábbi linken már változás lesz, hogy megkapták a pénzt és úton a termék.

2014. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A penz a szamlarol mar lement szoval elvileg az mar atutalodott hozzajuk nem? kulonben mi a fenenek vette volna le a szamlarol?
2014. dec. 11. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
nos.. természetesen az, hogy tőled levonják, az nem jelenti azt, hogy hozzájuk megérkezett.. ellenőrízd anyukád/apukád számlatörténetét és látni fogod, hogy nagy eséllyel csak zárolták az összeget, az átfutási idő 1-3 nap.
2014. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oke koszi szepen!:)
2014. dec. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!