Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy szüntessem meg Facebookon...

Hogy szüntessem meg Facebookon, hogy egy oldal szerkesztője legyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve betett az eredeti admin a szerkesztőségbe, és kiszeretném venni magam, mert nem vagyok számítástechnika guru, nem is érdekel.

A főszerkesztővel megszakadt a kapcsolat, és csak ezért nem zavarnám, ha másképp nem is beszélünk.


Mint mondtam, nem vagyok valami jártas sem az internet, sem a Facebook világában, és nem igazán tudom hogy kell ezt az opciót megkeresni.


Tudtok segíteni?


2014. dec. 11. 22:43
 1/3 Katolikus plébános válasza:

Tehát admin vagy és nem szeretnél tovább admin lenni továbbá a oldal se érdekel?


Facebook-adott csoport-tagok-megkeresed magad-nem kattintasz magadra hanem a kis fogaskerékre-ott van olyan opció,hogy "adminisztrátori jog visszavonása " és "kilépés a csoportból" ennyi szerintem.

2014. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod


Nem egy csoportról van szó, hanem egy oldalról, ott is így lenne?

2014. dec. 12. 22:17
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül megtaláltam, segítettek :)

Köszönöm

2014. dec. 12. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!