Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csinálhatok már ezekkel a...

Mit csinálhatok már ezekkel a reklámokkal?

Figyelt kérdés
Szóval,gondolom egy jó páran ismerjük azokat a reklámokat,amelyek egy letöltéssel eggyütt lesznek váratlan vendégek.Csak nálam már az a gond hogy annyira megtelt a böngészőm ,hogy a reklámmentesebb oldalakon kivül (facebook,youtube,google) más weboldalon semmit nem tudok csináni,mert egyre és egyre nyilnak a reklámok.Az adblockokkal is próbálkoztam,de annyit csinált csak hogy a reklámok nem egy téglalapok voltak amik tele voltak hülyeséggel,hanem üres téglalapok.Nem tudom mit csináljak,most is alig tudom irni ezt a kérdést,mert egyre csak nyilnak és nyilnak a reklámok.Nagyon örülnék a segitségnek :D

2014. dec. 12. 14:28
 1/5 levis56 ***** válasza:
Próbáld meg a böngésződ bővítményeit letiltani,törölni,illetve az ismeretlen programokkal csináld ugyan ezt.
2014. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem irtam le,de ezt is próbáltam,és közbe közbe törlöm is ha még vannak,de az ezen nem segit...
2014. dec. 12. 17:24
 3/5 levis56 ***** válasza:
adblock plus.
2014. dec. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olvasd végig a kérdés alatti szöveget ,próbálkoztam az adblockkal,meg azt adblock plusal,de semmit sem csinált...
2014. dec. 13. 08:42
 5/5 levis56 ***** válasza:
2014. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!