Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook ügyben valaki segíten...

Facebook ügyben valaki segítene? Több len

Figyelt kérdés
Az előbb beszélgettem a barátnőmmel és amikor kimentem a konyhába inni majd visszajöttem minden üzenetem eltűnt és minden chatbe azt írta hogy:Nem sikerült megtalálni a korábbi üzeneteket...Most egy darab üzenetem sincsen mind elveszett..miért?
2014. dec. 14. 21:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen. Simán frissítettem és megoldódott.
2014. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a telefonom majd be és semmi se történt..és a gépemen sincs semmi..
2014. dec. 14. 21:12
 3/11 anonim válasza:
Nem jó a facebook chat jelenleg.
2014. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most látom más ismerőseim is írják hogy nem jó..de akkor a testvéreimnek miért nem történt semmi?
2014. dec. 14. 21:16
 5/11 anonim válasza:

Ilyen nekem is volt.

Nem küldte el nekem sem egyik ismerősömnek, de egy másiknak meg igen.Hiba volt a nettel és kész.

2014. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nalam mukodik..csak neha kilep a meseenger..
2014. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)..sajnos még mindig nincs meg egy üzenetem se..esetleg holnapra megjavulhat?
2014. dec. 14. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt tegnap elött kijelentkeztem és újra be,hs nem jó írj panaszt az ügyben facen
2014. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Karbantartás van (adatbázis), így valaki nem éri el az üzeneteit, beállításait, vagy éppen nem tud bejelentkezni, de ez ellen nem tehettek semmit, hamarosan megoldódik.

Mondjátok, nem tudtok szétnézni, mielőtt kérdeztek? Vagy 600-an tették fel ugyan ezt a kérdést.

2014. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj igen: Ha valakinek nem javulna meg, ami ritka, de előfordult már, akkor írjon a supportnak.
2014. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!