Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Összeszedtem egy omiga-plus...

Összeszedtem egy omiga-plus vírust. Induláskor jelzi, hogy hiányzik egy modul. (Sokat helyrehoztam. ) (C:\PROGRA~1\COMMON~1\System\SysMenu. Dll. ) Létezik olyan program, amelyik el is végzi a tisztítást ingyenesen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
amikor bele töröl a rendszer fájlokba már a vírus a legjobb ha újra telepíted a gépet és nem foltozgatsz .ha vannak olyan fájlok a gépeden amiket nem szívesen törölsz le célszerű telepítéskor olyan üres partíciót létre hozni ahova át tudod másolni a fontos adatokat ha majdan újból történne hasonló.
2014. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Kaspersky Rescue Disk boot-vírusokat keres, sajnos nekem épp ma volt rá szükségem. Ki kell írni cd-re és arról bebootolni, úgy keresi a vírusokat, hogy a Windows közben nem töltődik be, szóval a vírus sem tud aktiválódni.

A másik a .dll javító-telepítő programok, vegyes tapasztalataim vannak velük: DLL Suite, DLL Fixer. Ezek nem ingyenesek, de megoldható a dolog.

2014. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nállam mindig az újra telepítés hozott javulást csak. a vírusos gépeknél hiába törölsz ki ezt azt meg másolsz vissza a gépre valahol egy hiba mindig ki fog jönni amit keresgélhetsz. az újra telepítéssel viszont időt és energiát lehet megspórolni .
2014. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Végül is megbírkóztam a gondokkal. Bár sok a veszteségem. Kinyírta az Outlook levelezőprogramomat, újat telepítettem. Állandóan kér egy Common DLL modult, nem tudom letölteni a Google Crome-t.(Letöltöm, de nem tudom megnyitni???) Az Internet explorer böngészővel működik, de lassan. A felkínált tísztító progam (YAC)egy csomó dolgot blokkol. Egyébként elvagyok.
2015. jan. 4. 10:48
 5/7 A kérdező kommentje:
A DLL Suite program szimpatikus. Ám ingyenesnek jelzi, mégis fizetős. Nem szeretném a bankszámlaszámomat megadni, de szeretném megvenni a terméket. Kérem a segítséget, hogyan tudok pontosan annyi forintot feltenni, amennyi a termék ára?(cca 5-6 ezer forint) Hallottam létezik ez a mód, de nem ismerem a hogyanját?
2015. jan. 4. 11:47
 6/7 anonim válasza:
A bankszámládhoz lehet kérni virtuális bankkártyát a bankodban. Ekkor kapsz egy bankszámla számot amire tudsz utalni pénzt, amennyit akarsz, és azt adod meg a fizetéskor.
2015. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem igaz hogy ennyire lusta vagy újra rakni és erre adnál ki inkább pénzt.. vicc
2015. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!