Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok csatlakozni...

Miért nem tudok csatlakozni mobilról?

Figyelt kérdés

eddig semmi baj nem volt wifin. gépen is tudtam netet használni,meg telefonon is.

az összes csík megvan,mégse csatlakozik. betölt majd azt írja ki nem tud csatlakozni. se facebook se google-t megnyitni,pedig eddig minden nap tudtam.


2014. dec. 16. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól vettem ki a szavaidból wifin kapcsolódsz gépel és telefonnal a netre. A wifi jele hiába fullon van, ha a modemed valami hiba miatt nem tud csatlakozni a netre. Próbáld meg újraindítani a modemed, majd várj 2-3 percet és nézd meg működik a kapcsolat, ha nem akkor hívd fel a szolgáltatót, nem e náluk van a hiba.
2014. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem bocsánat rosszul írtam. van egy motorola modem. ami gépre csatlakozik. telefonom wifin használom,szomszéd haverom adta meg jelszót stb. és eddig működött. most is van jel,csak nem megy rá az oldalakra neten. tölt be majd azt írja ki nem tud csatlakozni.
2014. dec. 16. 11:05
 3/3 A kérdező kommentje:
wifi erőssége is elég jó. 2 csík van. de semmilyen weboldalt nem tölt be.
2014. dec. 18. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!