Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy oldalam facebookon,...

Van egy oldalam facebookon, de még csak most csináltam, szóval új. Hogyan szerezzek likolókat hozzá? Írjak más oldalaknak, hogy osszanak?

Figyelt kérdés
Eddig nincs még lájkom, de így nem is fog népszerűsödni/növekedni.

2014. dec. 18. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Mi a fenének az a lájk? Ez valami érthetetlen őrület. Nekem régen van a fészen oldalam, de egyáltalán nem foglalkozom azzal, hogy ki mit oszt tovább/meg, mire like-ol. Mi értelme van ennek? Nem a kapcsolattartás a cél?

Rengeteg olyan profillal találkozom, hogy saját megnyilvánulása nincs az illetőnek, csak megoszt valamit, mások meg lájkolgatnak.


Egyébként írj olyanokat, ami tetszik az ismerőseidnek.

2014. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

A like-ok száma nem mérvadó, mivel csalással is lehet őket szerezni, reklámok vagy baráti szívességek árán, és neked úgy kedvelik az oldaladat hogy nem érdekli őket a tartalom.


Van egy másik jelzőszám, az "ennyien beszélnek róla" - statisztikája, ez mutatja egy oldal valódi népszerűségét. Ugyanis ha van 5000 kedvelő de 500 sem beszél róla, az sokkal népszerűtlenebb oldal mint ahol csak 1000 kedvelő van, ott a 75%-a beszél róla, azaz értékesnek találják arra hogy foglalkozzanak vele.

2014. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Van saját weboldalam. Nem facebook profil, hanem tényleg saját, önálló, teljes értékű. Tudod mennyi a havi látogatottsága? 20-40 körüli. Vannak napok, amikor zéró. És teljesen elégedett vagyok vele. Miért? Mert annak a körnek készül, akik megnézik. Megadhatom az url-jét, nézd meg.

Na, ma eggyel több a látogatóm. És. Azt sem tudom, ki vagy.

A face miért lenne más?

Mire is való? Pl. arra, hogy volt egy cég, ahol dolgoztam. Tavasszal találkozunk. Meg tudjuk hirdetni, beszélni, egyeztetni. Született egy gyerek? Kikerül a képe. Vagy reagálunk rá, vagy nem. Meghal valaki közülünk? Vagy reagálunk rá, vagy nem.

Meg hasonlók. Erre való eredetileg.

Pubi olvas egy cikket, amiben cikizik **** celebet. Megosztja. Lájkolnom kellene? Egyáltalán minek osztotta meg. Én is olvastam. Vagy nem.

Nagyon gyerekes dolog ez a fészen lógás, de ez a kisebbik baj. A korosztályotok alig él "offline". Színház, kiállítás, sport, olvasás (papír!) könyvet, újságot? Hülyeség, mondjátok. Nem látok az utcán előre néző arcot, mindenki a telóra mered.

2014. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!