Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért váltanak át mindent...

Miért váltanak át mindent erre az ízléstelen sima, letisztult stílusra?

Figyelt kérdés

Most már a Deviantart is "új", letisztult külsőt kapott, eddig ízléses volt a kinézete, a sok színátmenettel.

Korábban a youtube-ot 2012-ben képesek voltak erre a rideg témára átállítani, a 2010-2011-es sokkal szebb volt. mit lehetne csinálni, hogy a régi témát visszakapjuk?


2014. dec. 18. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Időutazás? :D
2014. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2014. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ak9647 ***** válasza:
50%
A kevesebb néha több.
2015. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A deviant art-ot nem szoktam nézni, de nekem szinte ugyan olyannak tűnik mint 1 éve, csak a logo és a fejléc változott minimálisan.


A letisztultság a gyorsabb betöltés érdekében és a css fejlődésének köszönhető. Ha egy képet raknának be háttérnek akkor 3x annyi idő mire betölti meg stb és a telefonok is gyorsabban töltik be ezeket az új weblapokat.


Megszoksz vagy megszöksz, alkalmazkodni kell vagy csinálj te egy ilyen szintű weboldalt, amit te szabsz meg, h nézzen ki :()

2015. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megértem, de ettől függetlenül ha PC-n nyitom meg, akkor nem lehetne a régi szebb, színátmenetes? Máig dühös vagyok, hogy ennyire elrontották a Youtube-ot. Nemcsak a kinézete bosszant, hanem hogy már nehezebb a like/dislike, ha a csatornámra kattintok, már nem nézhetem meg a listáimat, egy vdmeóból többé nem mehetek egy user videoihoz, hanme mehetek a csatornába, és így lassabb.
2015. jan. 3. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindent egyszerűsítenek, hogy ne kelljen gondolkodni. Lassan visszamászhatunk a fára!


Sokszor az egyszerűséggel bonyolítanak rajta. A windows-t egy az egyben tönkretették ezzel a felülettel. A megoldás az, hogy válts! Próbálj alternatívát találni arra ami nem elégíti ki az igényeidet. (Mondjuk a design az nem épp a legfontosabb dolog, inkább a funkciókra gondolok...)

2015. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ige, teljesen igazad van a funkció lehet hogy jobb, de a Win7 még mindig teljesen jó nekem. Igaz, most már a tálca sürget, hogy váltsak 10-re, de nem fogok. És legfeljebb 11-nél fogok változtatni. Ekkor jól jönne egy olyan beállítás, amellyel a szép, üveges Aero felületet vissza tudja hozni színátmenettel, nem pedig letisztult stílussal. De mind minden irányzat, ez is elmúlik egyszer. :)
2015. jún. 3. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam a 7 volt az utolsó rendszer. Azzal is sok problémám volt, aztán kipróbáltam a 8.1-et ami bár gyorsabb volt először, de használhatatlan. A kiegészítő programokkal együtt pedig lassabb mint a 7. Meguntam az egészet, így váltottam linuxra amivel teljesen megvagyok elégedve. :)
2015. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A Windows 7-tel teljes mértékben elégedett vagyok. A legjobb, ahogyan a hardvereket kezeli, és a rendszer stabilitása is kiváló.
2015. aug. 23. 11:54
 10/11 anonim válasza:
A letisztult stílus tényleg nagyon ronda, bár ha a gyorsabb betöltés érdekében teszik akkor meg lehet érteni. Az viszont nagyon zavar hogy ezt még reklámozzák is, hogy "hű de letisztult", mintha ez valami pozitívum lenne, na meg az is elég idegesítő hogy ez a stílus "letisztult" néven terjedt el (csak mert így jobban hangzik és pozitívumként lehet feltüntetni). Erre a stílusra sokkal inkább illene az "üres" szó ami sokkal inkább tükrözné hogy hogy néz ki.
2015. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!