Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Problémás UPC internet beállít...

Problémás UPC internet beállítások?

Figyelt kérdés

Néha az iternetes játékok ledobálnak, az oldalak nem töltenek be rendesen, facebookról a képek nem töltenek be, viszont a TeamSpeak nem dob le.


CMD-ben pingelem a upc-t és 30-40 között van, sosem szakad meg, akkor sem amikor éppen kidob valahonnan.


Modem restart után is produkálja, pc, android és win phone eszközökön is.



2014. dec. 18. 21:24
 1/7 tamasoft ***** válasza:
Be kell jelenteni hibaként, ez nem beállítás hiba. Lehet a ház erősítőjében van elállítódva a rendszer.
2014. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem azért gyanús mert a cmd pingelés és TeamSpeak nem szakad meg, és nem rég volt egy problémás ügyem velük ahol átnéztek mindent.
2014. dec. 18. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:

-szerintem a te neted simán jó ,mert amit pl írsz az nem az interneted ,nem az upc hibája,hogy facén nem jönnek be a képek,

-ez géphiba,

2014. dec. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az asztali gépen frissen telepített 8.1-van. Két Lollypop andriodon és egy Nokia telón is ugyan ezt csinálja. A gépre kábellel a többire wifin megy a net.


Tehát mind a 4 gép hibás?

2014. dec. 19. 14:08
 5/7 tamasoft ***** válasza:

Nálam is hasonló hiba volt/van. A http protokoll időszakosan (napi 2-3 alkalommal) teljesen off, míg a Peer to Peer kapcsolatok teljesen épek, szakadás mentesek. Szóval a web böngészés nem működik csak. Én a UBEE modem-router hibridre gyanakszom, mert a házban lévő UPC erősítőt már beállították és nagyon el volt mászva a hideg miatt, de még mindig nem tökéletes. Az előző Cisco modem sokkal nagyobb hibatűréssel bírt, amióta a UBEE van, instabil.


Nálad milyen modem van?

2014. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 badbullet válasza:

Üdv,


Most cseréltem le a cisco t én is erre és ugyanez a helyzet nem mindent tölt be... újraindítottam párszor a modemet de semmi. Ha valaki már beszélt ügyfélszolgálattal erről írja meg mielőtt kivárom a félórát míg kapcsolnak

2015. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tamasoft ***** válasza:

Mindent behangoltak, utánaállítottak, lecsekkoltak 15-ször rendszer szinten és kint a helyszínen is, mégis instabil volt a UBEE-vel.


Mindaddig akadozott az internet, míg egy csere routert nem hoztak. Ez egy Technicolor, azóta (kb. 1 hónap) semmi baj.

2015. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!