Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, ha elfelejtettem...

Mit tegyek, ha elfelejtettem a gportalos felhasználónevemet, és a jelszavamat is?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy van egy oldalam a gportálban,main 1 éve nem léptem be, és fel akarom újítani,de hiába mentem az elfelejtettm a jelszót gombra,azt írja ki írjam be a felh.nevemet, de azt is elfelejtettem.
2008. aug. 17. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hááát.. nem tudsz sokat tenni. Ilyen esetben a webmester sem tud semmit sem tenni, mert nem adhatja meg az adatokat - elvégre 'bárki' lehetsz. De esetleg kérd meg, hogy mondja el az X.gportal.hu felhasználónevét. Ha mázlid van elmondja :)
2008. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Sztem nöböl vagy

De félre a tréfät ha a webmester

Vagy az ottani rendszergazda kitudja keresni az ip cimed utän mit küldtél oda akkor szerencséd van ha nem vältottäl gépet meg még netszolgältatot se érdemes de ezt nem biztos hogy ingyen megcsinäljäk

2008. aug. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hintalow ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen, de aztán eszembe jutott. De soha nem értettem, hogyan lehet ilyet végleg elfelejteni. Regisztrációkor a legnagyobb hiba, ha összevissza hasból adunk meg nevet, és jelszót. Következetesnek kell lenni, és egyfajtákat megadni.

Ilyenkor marad a próba, végig kell gondolni, hogy miket adhattál meg.

2008. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!