Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyet még nem pipáltam....

Pinyő20 kérdése:

Ilyet még nem pipáltam. Működik a netem, vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Az internetem a gép szerint így áll; Hálózat, Internetelérés...eddig stimm,

viszont felmék netre(Operát használok) bead mindent, csak pl Facebookot is úgy,

hogy sokáig tölti, aztán frissítek és egyből ott van minden.

Viszont faces játékokat már nem képes betölteni, sem máshonnét letölteni bármit is, mert félúton megszakad(jó példa, hogy az AdBlockot akartam feltenni Operára és azt írja ki, hogy Hiba történt a kieg. telepítése közben).

Azt nézem a modemnál van ilyen, hogy Ethernet ls ott mutatja egy fehér vonal, hogy 4db

lámpa ég az Ethernet alatt és ebből 2 nem ég, vagy csak szimplán villog. Gondolom ott lenne

a hiba, de nem tudom.

Tehát ilyen, hogy Avastot akarnék frissíteni, de 96%-nál megáll...

Ja és ami ettől durvább, hogy egy másik laptop a házunkban, az én modememről veszi a jelet

és ott viszont minden kifogástalanul működik, van letöltés, bejön normálisan a face stb, de

itt meg semmi csak az alap dolgok, hogy rá tok menni egy oldalra, megnézem mi van rajta, de

letöltésbe már nem merjek belefogni. Apropó szerelőt még nem hívtam.


Szerintetek mi lehet itt a gond?



2014. dec. 21. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. dec. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!