Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor lesz a lent linkelt...

Mikor lesz a lent linkelt oldal teljesen elérhető?

Figyelt kérdés

Még ced. 20-a előtt, egy facebook bejegyzésben találtam rá az oldalra, amely most még csak indulóban van.

Valaminek a határideje volt ez a 20-i dátum. Nem magáé a regisztrációé, azt utána is lehet, de a 20-a előtt regisztrálók kaptak vmi bónuszt. Már elmúlt 2 nappal, mégis az egyetlen még elérhető funkciója az oldalnak az, hogy meg tudsz hívni más email címeket az oldalra, amely egyébként hasonló lesz a fb-hoz, csak kicsit más. Korábban azt ígérték, hogy hamarosan az egész platform elérhető lesz online.

Abban reménykedtem, hátha van köztetek olyan, aki szintén találkozott már a most linkelt oldallal, és tudja róla azt (is), amit én nem.

[link]



2014. dec. 22. 10:36
 1/1 anonim válasza:
Gondolom az oldal készítői csúsznak egy kicsit.......
2014. dec. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!