Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A tv-m és a netem ugyan olyan...

Fcbpetya kérdése:

A tv-m és a netem ugyan olyan gyors mint volt, viszont a tesom tv-je nem érzékeli a wifi kapcs. -t és a ő gépén hol van net hol nincs! Mi lehet?

Figyelt kérdés

T-Com 20 mbites netem van, mai napig minden tökéletes volt, míg a szekrénysor vétele után átrendeztem a szobám. Mindent ugyan oda dugtam vissza, minden megy tökéletes, csak a wifi nem 2 helyen! A tv-m és a netem ugyan olyan gyors mint volt, viszont a tesom tv-je nem érzékeli a wifi kapcs. -t és a ő gépén hol van net hol nincs! Mi lehet?


az ő gépe wifivel csatl. hozzám,és a tvje is. mondom eddig minden jó volt. megnéztem a speedport.ip-n a beállítást,semmi baj sincs!!

nekem egy Speedport W724V van. minden próbáltam semmi nem jön össze a tesomnál!



2014. dec. 23. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
-rendezd vissza a szobát...:)
2014. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de vicces vagy..
2014. dec. 24. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:

A szekrénysorban esetleg olyan anyag (ezüst a tükörben vagy egyéb fém akárhol) van, ami leárnyékolja a vezetéknélküli hálózatot. Pakold a wifit olyan helyre, ahol semmi árnyékoló nem áll a tesód kütyüjei és a wifi közt.


Megj.: A falakban is lehetnek vezetékek, amik beárnyékolhatják a wifit.

2014. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!