Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb internetszolg...

Melyik a legjobb internetszolgáltató?

Figyelt kérdés
Most a T-home-nál vagyok,4000 forintot fizetek a netért havonta,örülhetek,ha 100kb/s-al torrentezek,0.1kb/s feltöltéssel,szerintem ennyiért ez a legnagyobb csalás,amikor meg szerettem volna egy jobbra előfizetni,mondták nem érdemes,mert errefelé(Siófok mellett)nincs lefedettség.Vagy csak a T-home-nál ilyen szar a lefedettség?Illetve ti melyik szolgáltatót ajánlanátok?

2014. dec. 25. 19:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Töreki a település neve.
2014. dec. 25. 19:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem Pesten laksz, akkor általában úgy működik a dolog, hogy ahol laksz, ott elérhető 1 vagy 2 szolgáltató, és azokból lehet "választani". A lefedettség fogalma mobilhálózatnál értelmezett, ebben az esetben ezt minimum illik megjelölni, esetleg még a megfelelő kategóriába is írni...
2014. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor széles sávú net kiosztás Magyarországon,ha erról valami térkép van,akkor linkelnél?
2014. dec. 25. 19:55
 4/9 |Orfeusz| ***** válasza:
A Digi a legjobb, utána a UPC. Ha van Digi akkor mindenképp azt válaszd.
2015. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Arra felé tudtommal az Invitel a legjobb választás az optikai hálózatuk miatt. Bár nem biztos hogy pont abban az utcában is elérhető, ahol laksz.

Hívd fel őket!

2015. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,már őket is fölhívtam,s azt mondták a Telekomtól bérelnek,s csak drágábban tudnák ugyanezt biztosítani.Vagy talán van olyan szolgáltató (lehet no name is) aki tud megfelelő netet ide "varázsolni",s nem Telekomtól bérel.UPC,Digi is kizárva,nincs kiépítettségük nekik se.Bár nem is tudtam,hogy itt Törekiben van optikai internet.
2015. jún. 12. 23:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Mért én csak ADSL-ről tudok.
2015. jún. 12. 23:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Bár elég rossz,hogy mindegyik szolgáltató csak 1 megás netet,vagy annál kevesebbet kínál.
2015. jún. 12. 23:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg akkor ne mondják,hogy milyen jó itthon az internet lefedettség,nem csak Pestet kéne nézni.
2015. jún. 12. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!