Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy ds link wr300n...

Vettem egy ds link wr300n routert és addig eljutok h beirom h admin admin és azt írja ki hogy nincsen net. Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

állítsd be rajta a netet:)

-az admin /admin-al gondolom csak a Beállítási menübe enged belépni ...de ennyi nem elég, magától nem fog beállítódni...:)


[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=pIHkpwkI9bk

2014. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem emged be lépni mert mert azt írja ki nincs internet :s
2014. dec. 26. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
-még ne add fel,másoknak is 3 napig tart általában ,mire sikerül,
2014. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen. 3napja a nap 24orajaban ezzel baszakodok
2014. dec. 26. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:

persze hogy nincs internet

de a router beállításai és menüje nem az interneten vannak, hanem a routerBEN!

Benne a routerbe! Érted? A routerhez akarj először kapcsolódni, ott beállítani a netet, utána a router magától felkapcsolódik a netre ha mindent jól beállítottál BENNE!

2014. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A DS-Link egy kínai ipari hulladék, Folyton szakadozik a net, nem elérhető a webes felülete ......stb. Inkább cseréld le TP-LINK_TL-WR841N-re, mint hogy kínlódj vele. Én is sokat szívtam ismerősnél ezzel a márkával "katasztrofális"
2014. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!