Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismeritek e azt a honlapot?

Ismeritek e azt a honlapot?

Figyelt kérdés
Ahol, regisztráció után kapsz egy ablakot, ahol folyamatosan kitöltendő kockák jelennek meg. Olyanok amiket regisztrációkkor kell kitölteni, hogy neme bot regisztrál. És minden ilyen kitöltött után 0.xx dollárt fizetnek. Régen csináltam, fizettek is de már nem emlékszem a címére. Tud valaki segíteni? :)

2014. dec. 27. 21:08
 1/1 jatekos12 válasza:

Szerintem a Protypers nevű cégre gondolsz. A google-be beírod, és biztos kiadja.

Úgy tudom fizet, csak épp elég kicsi órabérre jön ki, de akinek nincs jobb, az elbíbelődhet vele. Vagy egy bizonyos ideig hobbiból is, de egy idő után elég lélekölő tud lenni. Aki jól tűri a monotonitást, az előnyt élvez itt.


Amúgy figyelni kell a pontos begépelésre is, mert ha sokat hibázol ideiglenesen felfüggeszt az oldal, amennyire tudom, sőt úgy hírlik hogy ha többször hibázol, egy bizonyos határon túl sokat, akkor véglegesen is felfüggeszthet. És időre kell gépelni, szóval elég strapás lehet, ha nem gépel az ember elég jól. Asszem 15 másodperc van 1 ilyen fentebb említett rövid szöveg begépelésére.

Nem árt hozzá angolul tudni hogy el tudd olvasni, pontosan milyen szabályok szerint kell dolgozni.

2014. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!