Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen ADSL2+ Modem Router-t...

Csana111 kérdése:

Milyen ADSL2+ Modem Router-t vegyek?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy mostanában sza*nak kiirni a gyártók a weboldalukra hogy milyen annex-re jó a modemük (néha a d-link kiírja). Nekem annex b lenne a jó. Ezen kívül: Ti melyik gyártót ajánljátok?

2014. dec. 28. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Annex B-t kereskedelmi forgalomban csak D-Linket kapni. Illetve a TP-Link néhány modemjére rá lehet mókolni pl. OpenWRT-t, amin lehet választani A/B között.
2014. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Lehet TP-Link -et is kapni Annex B -be, onnan lehet felismerni, hogy a típusjel B -vel végződik.

Pl.: TD-W8961NB, TD-W8970B stb. És szerintem vannak olyan jók, mint a D-link modem-routerei.


De én még mindig azt mondom, hogy érdemesebb a szolgáltatótól boltolni külön egy DSL modemet és ahhoz venni egy normál sima routert. Ugyanis akkor műszaki hiba esetén a szolgáltató nem hisztizhet, hogy ez nem a hálózatuk hitelesített modemek típusa, és akkor így nem tudják garantálni a zavartalan szolgáltatást bla-bla-bla..

2014. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. dec. 28. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!