Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magánszemélyként, ha beregiszt...

Magánszemélyként, ha beregisztráltatok egy Hu domaint, kérhetem, hogy az adataim ne legyenek lekérhetők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék regisztráltatni egy domain nevet Hu végződéssel magánszemélyként.

Egyenlőre ez egy facebook oldallal lesz összekötve, később lehet,hogy lesz önálló weboldal is hozzá (egy blogról van szó)


Azt szeretném,hogy ne legyen lekérhető a címem a Whois adatoknál. Van erre valami mód?


Úgy hallottam,hogy ha valaki mint magánszemély regisztrál domaint, annak csak a neve és mail címe lesz látható, maximum a telefonszám. Tudtok erről valamit?


Minden infó és tanácsot szívesen veszek a témában!



2015. jan. 1. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen lehetőség, + $-t/y.
2015. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Esetleg kifejtenéd bővebben?


Tetszik az egyik szolgáltató ajánlata és érdeklődtem náluk e-mailben. Azt a választ kaptam,hogy a tulajdonos adatai nem látszanak magánszemély esetén,de a kapcsolattartót is ki kell tölteni és az látszani fog...

2015. jan. 1. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:

.hu domain-l nem tudom hogy van ez mert még 'sajna' mindíg csak papíron lehet igényelni, de a többinél (pl .com stb)

van ilyen opció (privát ekkor csak a szolgáltató adatai fognak látszani) amikor megrendeled.

2015. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!